App only! -3% extra* la parfumuri selectate folosind codul EXTRA3
A kedvezmény 2026.04.03 - 04.05. között érvényes a reklámkampányok feltételei szerint.
Serviciu de localizare magazinCadouriApp
Serviciu de localizare magazinProgram de LoialitateCadouriParfumuriCosmeticeMachiajAplicatia MarionnaudInformace o zásilkách
    ELECTIMUSS SUMMANUS

    Summanus Apa de Parfum

    Număr articol 86517
    190 puncte de loialitate Vă mulțumim pentru achiziție!
    Incl. TVA excl. costuri de transport
    Preț Preț 950,60 RON  950,60 RON / 100 ml [ro_RO] each Preț 1.358,00 RON 950,60 RON / 100 ml
    950,60 RON / 100 ml
    Incl. TVA excl. costuri de transport
      30.03 - 26.04 86517
    Online si in magazine -30% la Parfumuri
    Summanus Apa de Parfum
    Summanus Apa de Parfum ELECTIMUSS SUMMANUS 100 ML
    Preț Preț 950,60 RON  [ro_RO] each Preț 1.358,00 RON

    Informatii produs

    Electimuss Summanus este un parfum unisex care îmbină energie și mister, inspirat de Summanus, zeul roman al furtunilor nocturne. Parfumul captură esența puterii și a dinamismului printr-o combinație complexă de note picante, lemnoase și florale. Notele de varf sunt cardamom, piper negru, portocala, ghimbir, elemi, pin si bergamot; Notele de mijloc sunt trabdafir bulgaresc, ambra, coniac, iasomie si Amyris;Notele de baza sunt lemn de santal, ulei Cypriol sau Nagarmotha, cedru si boabe de tonka.

    Pulverizati de la o distanta de minimum 30 de cm pe gat sau incheietura mainii. Evitati contactul cu ochii. Pentru uz extern. Inflamabil: nu vaporizati spre o flacara si nu lasati in preajma unei surse de foc. Tineti departe de orice sursa de foc. A nu se lasa la indemana copiilor.

    Număr articol 86517