- Informatii produs
- INGREDIENTE
- Cadou
- Produse similare
Informatii produs
Infuzat cu nufăr purificator din Franța, din grădinile Dior, demachiantul pentru ochi și buze este compus în proporție de 98%* din ingrediente de origine naturală. Infuzat cu ulei de jojoba calmant, elimină impuritățile și toate urmele de machiaj, calmând pielea și îmbunătățind demachierea.
CUM SE UTILIZEAZA:
1. Agitați flaconul de Eye and Lip Makeup Remover înainte de utilizare, astfel încât faza apoasă și cea uleioasă să se amestece bine.
2. Umeziți o dischetă de bumbac cu demachiant, curățând pleoapele și apoi conturul ochilor. Umeziți din nou discheta demachiantă, apoi apăsați cu ea ușor pe gene timp de câteva secunde și ștergeți cu grijă pentru a îndepărta machiajul.
3. Utilizați altă dischetă de bumbac pentru îndepărtarea machiajului de pe buze.
*Cantitate calculată pe baza normelor ISO 16128-1 și ISO 16128-2. Procentajul de apă este inclus. Restul de 2% din ingrediente contribuie la eficiența, caracterul senzorial și stabilitatea formulei.
INGREDIENTE
Va recomandam unul din produsele
